×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 169 001"
82 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 169 001×
Temperatuurschakelaar Valeo 819785
819785
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
€ 13,19
€ 13,19
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12004500
12004500
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,5 |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
€ 6,01
€ 1,32
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12027300
12027300
| Binnendiameter [mm] | 7,1 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
€ 5,94
€ 2,67
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12032600
12032600
| Binnendiameter [mm] | 6,7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
€ 6,91
€ 2,07
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511101
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
70511101
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +97 |
| Temperatuur van [°C] | -102 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 46,23
€ 17,11
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355291
Verwarmd
466016355291
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 740 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 127,97
€ 48,63
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 27138
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
27138
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 9,52
€ 7,14
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82642
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82642
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,23
€ 12,33
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 18,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,29
€ 16,65
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 210,02
€ 107,11
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77233
Verwarmd, Universal 77015
77233
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 191,62
€ 74,73
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77236
Universal 77015
77236
| Lengte [mm] | 1020 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 114,34
€ 82,33
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 12017061
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
12017061
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 10,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
€ 1,86
€ 0,99
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19018251
FPM (Fluor-Kautschuk)
19018251
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 60800321 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 13,35
€ 7,34
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036021
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036021
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195350336378 |
| Aantal kleppen | 10 |
€ 24,15
€ 8,94
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,82
€ 1,73
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,30
€ 2,27
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77363
Verwarmd, Universal 77015
77363
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1300 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 132,50
€ 88,78
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77414
Universal 77015
77414
| Lengte [mm] | 1040 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 122,33
€ 88,08
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 331,47
€ 89,49
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
