Zoekresultaten "1022"
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -21%
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuigtype | 500 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kabellengte [mm] | 1036 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -77%
Dynamo, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voertuigtype | 500 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
- -47%
Actieve sensor
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
- -28%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Dynamo, voor voertuigen met airco
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1175 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,80 |
- -40%
Zwart, voor voertuigen met ABS, Actieve sensor, Vooras rechts
| Behuizingskleur | Zwart |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -24%
Vooras, Actieve sensor
| Inbouwplaats | Vooras |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -10%
Dynamo, voor voertuigen met airco
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1173 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Ribbenaantal | 5 |
Vooras
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -10%
Vooras, Met kabel
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde |
| TecDoc-motornummer | 31895, 32779 |
| Niet voor uitlaastgasnorm | Euro 6 |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Vooras links, Vooras rechts
| Kabellengte [mm] | 1136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -51%
Zwart/groen, zwart, Geluidsensor, Vooras
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Vooras rechts, Vooras links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 06-2017 |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -84%
Vooras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 51797173 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Geluidsensor, Ovaal, Vooras links
| Voor OE nummer | 51797173 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
68073058AB, Geluidsensor, Ovaal, Vooras links
| Voor OE nummer | 68073058AB |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 1080 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Actieve sensor, Vooras
| Kabellengte [mm] | 1135 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Vooras, Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,057 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Sensortype | Actieve sensor |
- -69%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
