Zoekresultaten "100954"
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2,54 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 46 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 1,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2,54 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2,48 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1,05 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
- -14%
82.001A2, GENUINE, bruin
| Alternatief artikel | 82.001A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Trommeldiameter [mm] | 200 |
| Gatdiameter [mm] | 39,80 |
| Gewicht [kg] | 4,61 |
| Diameter 1/2 [mm] | 50.19 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 228 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 84 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Vooras links, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF32/20X145A |
| Artikelnummer paar | 100 955 |
- -16%
| Dikte [mm] | 1,8 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Enkel in combinatie met | 81016300 |
| Diameter [mm] | 88 |
| Aanvullende informatie | FIBERMAX |
- -43%
M 10x1, blauw, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M10×1.6, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -25%
M10×1.6, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -23%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
M10 x 1, blauw, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
- -50%
14-32240-01
| Dikte [mm] | 1,8 |
| Enkel in combinatie met | 14-32240-01 |
| Diameter [mm] | 88,1 |
- -26%
Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,72 |
| Dikte [mm] | 1,83 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 88 |
- -22%
Achteras, Zonder ABS sensorring, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 228 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 84 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,21 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -38%
04/04, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Met ABS sensorring
| Gewicht [kg] | 4,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,3 |
| Type boring / aantal gaten | 04/04 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Met ABS sensorring, Met wielnaaf |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 228 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 84 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,2 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
- -43%
39.9-50.3, Zonder wiellagerset
| Inbouwdiamter1/Inbouwdiameter2 [mm] | 39.9-50.3 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellagerset |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 200 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 84 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -52%
M 10x1, grijs, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,9 |
M10X1, Met pakking, bruin
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin, zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Versie | Neue Version |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 228 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 84 |
| Centreringdiameter [mm] | 39,8 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -63%
Zonder ABS sensorring
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ABS sensorring |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -5%
Met ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 35 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -27%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -9%
Opener, M10 x 1,0, rood
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
- -61%
- -19%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 84 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Per twee vervangen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -62%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,55 - 085
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 085 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
