Zoekresultaten "100 318 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, M30 x 1,5 RHT, M30 x 1,5 LHT, Vooras
| Buisdiameter [mm] | 38 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M30 x 1,5 LHT |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 1490 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Nieuwe uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 139 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 59 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | JTC2688 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint+POM Plate, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+POM Plate |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 6171 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 399 |
| Breedte [mm] | 318 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte tot [A] | 30 |
| Stroomsterkte van [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 64 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33106 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Staal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 600 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 65, 75 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rubbermetaallager, Met toebehoren, JTC405
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC405 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 700 319 |
- -61%
| Nettogewicht [g] | 1254 |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -64%
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 103,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Met verbindingsplaat, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zwart/grijs, Zonder houder, IP34, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -58%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
