Zoekresultaten "06H 109 467 T"
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -41%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Kunststof
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Materiaal | Kunststof |
- -32%
Onder, Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 96, 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), 06L103085, Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 06L103085 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), 06H103085G, Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 06H103085G |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Balansas, Oliepomp, Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Balansas, Oliepomp, Nokkenas |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 3 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 13 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, Oliepomp, Balansas, Gesloten ketting
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas, Oliepomp, Balansas |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S4 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 06K 115 225 C S1, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 06K 115 225 C S1 |
| Aantal schakels | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 06K 115 225 C S2, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 06K 115 225 C S2 |
| Aantal schakels | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 06K 115 225 D S3, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 06K 115 225 D S3 |
| Aantal schakels | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, Met krukastandwiel, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Aantal schakels | 60 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z47VC-7, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Distributiekettingdimensie | Z47VC-7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 60 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Kunststof
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Materiaal | Kunststof |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06K 109 158 BS S2, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 06K 109 158 BS S2 |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H 109 158 N S1, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 06H 109 158 N S1 |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting
| Aantal schakels | 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met tandwielen, Geruisloze ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4,5 |
| Aantal tanden | 10 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06H 109 158 H S3, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 06H 109 158 H S3 |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -36%
