×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "06770"
Zoek: 06770×
Bougie Denso K20P-U
K20TT, 09482-00426, Solid SAE, M14x1.25
K20P-U
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00426 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,46
€ 2,98
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso Q20-U11
Q20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
Q20-U11
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,28
€ 3,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso Q20R-U
Q20TT, 5962J0, Solid SAE, M14x1.25
Q20R-U
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962J0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 5,44
€ 3,76
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,52
€ 31,64
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Metelli 53-0121
ECE-R90
53-0121
| Breedte [mm] | 45 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
€ 84,06
€ 84,06
Tijdelijk uitverkocht
