×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "063731546010"
44 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 063731546010×
Alternator/Dynamo DRI 2113241402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2113241402
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 550,31
€ 550,31
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02115
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRA02115
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 680,02
€ 544,02
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bosch 1 986 A01 137
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
1 986 A01 137
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 837,20
€ 627,91
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32044300
V-riemschijf, li 60
32044300
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
€ 622,74
€ 217,96
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32044320
Met vrijlooppully, li 60
32044320
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
€ 769,89
€ 238,66
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32046180
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
32046180
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 890,23
€ 347,19
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00309
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00309
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 395,43
€ 395,43
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00336
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00336
| Nettogewicht [kg] | 5,16 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 303,83
€ 303,83
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00367
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00367
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 411,88
€ 411,88
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00617
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00617
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0109 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 380,98
€ 380,98
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 337
PL61
F 032 116 337
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 321,36
€ 205,68
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 5510296G
06B903016D
5510296G
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 06B903016D |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 341,16
€ 341,16
Tijdelijk uitverkocht
