Zoekresultaten "03G903023F"
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1580 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -14%
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GAT4955B
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aantal groeven | 6 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | GAT4955B |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1583 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 33 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 105,30 |
| Lengte 1 [mm] | 155,6 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Plug
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0245 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | Plug |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 4,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 17,45 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 27,6 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107437 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,62 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -24%
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -65%
Met vrijlooppully
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1555 |
- -67%
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Let op de serviceinformatie |
Met vrijlooppully
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1555 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
Met vrijlooppully
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1555 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7388 |
- -57%
Met vrijlooppully, Multifunctioneel, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 90 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 90 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 62,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Multifunctioneel |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Compactdynamo | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 7200 |
- -65%
03G903119B
| Voor OE nummer | 03G903119B |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54,1 |
| Aantal groeven | 6 |
- -9%
Draairichting met de klok mee, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 167,00 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, OE, M16-1.50, Met vrijlooppully
| Diepte [mm] | 11,10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | OE |
| Breedte [mm] | 40,2 |
| Schroefdraadmaat | M16-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 49,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
- -59%
VW 03G903023X, VW 03G903023F, VW 03G903023, MERCEDES A0001540202
| Nominale stroom [V] | 14,5 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Generatornummer | VW 03G903023X, VW 03G903023F, MERCEDES A0001540202, BOSCH 121715047, BOSCH 121715042, BOSCH 121715003 |
M16
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 14,6 |
- -65%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -85%
