×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro (165kW)
Zoekresultaten "03000"
Zoek: 03000×
Klepstoter Topran 109 679
Hydraulisch, Aanvoerzijde
109 679
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Hoogte [mm] | 34,6 |
€ 35,34
€ 10,25
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
Achter, W5W
V99-84-0001
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Magneti Marelli 008506100000
P21W
008506100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
€ 1,57
€ 1,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Neolux® N382
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W
N382
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 0,56
€ 0,56
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
