Zoekresultaten "N2"
ECE-R90, Low-Metallic, Bosch, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 136,7 |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Hoogte [mm] | 63,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 29190 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473036, 1987473038, 1987474311 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
- -19%
VW VWC 53034, 5W-30, OV 040 1547 - G30, GF-6A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, OV 040 1547 - G30, Ford WSS-M2C961-A1, Chrysler MS 13340 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 Gen2 |
| API specificaties | SP |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -32%
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Dikte [mm] | 20,8 |
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24007 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473037, 1987474311, 1987474474, 1987473036, 1987473006 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -54%
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 283,5 |
| Lengte [mm] | 520 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 203 |
| Uitwerpkracht [N] | 360 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Naafdoorsnee [mm] | 143 |
| Minimale dikte [mm] | 6 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 25,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Integrated, 5 jaar garantie
| Stekkeruitvoering-ID | Integrated |
| Garantie | 5 jaar garantie |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Pijpfilter, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,016 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 9,5 |
| Hoogte [mm] | 0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 6/1
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6/1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
- -38%
- -60%
BENDIX, Incl. slijtage waarschuwingscontact, BOSCH/BENDIX
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 180 |
| Breedte 1 [mm] | 105 |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 7, 12 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG LINKS ASPHERISCH
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Buiten / binnenspiegel | Met spiegelglas, Instellen |
| Artikelnummer paar | 0955804 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 81 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -59%
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Hoogte 1 [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendraad 2 [mm] | 14 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
- -46%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 813 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 125 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -24%
