Zoekresultaten "MAXI"
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -40%
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Fles, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 320 |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 31368 |
| Materiaal | Silicoon |
| Enkel in combinatie met | 70-31415-00 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Antraciet |
| Aanvullende informatie | REINZOSIL |
- -35%
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B00
| Bouwjaar tot | 12-2019 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
