Zoekresultaten "LT 3"
Voor, Flat blade wisserblad, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 600 |
| Aantal | 2 |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 24 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
T8+T11, T7
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | T8+T11 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Bajonett, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Inductie sensor, Zonder kabel, Ovaal
| Weerstand [Ohm] | 970 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71 |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
- -46%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71 |
| Hoogte [mm] | 131,6 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
- -41%
3 jaar garantie, KZIS-0
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZIS-0 |
- -23%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BINNEN VENTILATOR -AC
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Let op technische data |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2128 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 83 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 196 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K16TT, 101-000-033AC, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-033AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Hoogte 1 [mm] | 99 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
- -41%
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 1,2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Instrumentenpaneel, Kunststof, rood, zwart
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -24%
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 33 |
| Diameter 3 [mm] | 19 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 87,3 |
- -41%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
