Zoekresultaten "J2"
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -25%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -29%
Koper
| Binnendiameter [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01
| Gewicht [kg] | 22,130 |
| Specificatie | Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, VW 501 01/505 00, Renault RLD-2, MAN 3275, MB 229.1, MTU Type 2, CAT ECF-1-a/ECF-2, Deutz DQC-III, Cummins CES 20076, Mack EO-M PLUS |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Let op de serviceinformatie | |
| ACEA specificaties | E2, E7, A3/B4 |
| API specificaties | CI-4/SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -23%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -41%
- -58%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -35%
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
Achter, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Haakbevestiging
| Gewicht [g] | 83 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 400 |
| Bouwjaar tot | 08-2003 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 16 |
- -80%
Aan de bestuurderszijde, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, HKSTD
| Gewicht [g] | 127 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 530 |
| Bouwjaar tot | 08-2003 |
| Passende adapter | HKSTD |
| Lengte (inch) | 21 |
- -80%
Aan passagierszijde, A, Haakbevestiging, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [g] | 107 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Passende adapter | A |
| Lengte [mm] | 450 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte (inch) | 18 |
- -63%
VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -65%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
| Binnendiameter [mm] | 16,2 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 2 |
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 1,251 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -58%
| Synthetic DOT 4 brake fluid. | |
| 01.1996->12.1998, Hydraulisch remsysteem, ABS als optie | |
| 01.1996->12.1998, Type | 106 1.4 |
| 01.1999->12.2004, Conditie | Normaal |
| 01.1996->12.1998, Conditie | Normaal |
| 01.1999->12.2004, Type | 106 1.4 |
| 01.1999->12.2004, Hydraulisch remsysteem, ABS als optie | |
| 01.1999->12.2004, Inhoud | 0,4 liter |
H3, Halogeen, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -23%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
M14 x 1.25, 2-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -62%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
- -57%
PK22s, Doos, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal | 1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
- -65%
60/55, H4, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
- -65%
Aan passagierszijde, Voor, Beugel wisserblad
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde, Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende informatie | Metal |
- -82%
