Zoekresultaten "I40"
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen)
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -64%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 08-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 08-2016 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
Koper
| Materiaal | Koper |
| Buitendiameter [mm] | 13,1 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 7,3 |
- -65%
P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Voor OE nummer | 5366014178 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -59%
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -60%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -59%
Vlak, Koper
| Binnendiameter 2 [mm] | 7,7 |
| Vorm | Vlak |
| Materiaal | Koper |
| Buitendiameter [mm] | 13,0 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 7,0 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 08-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -10%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Bouwjaar tot | 08-2016, 05-2015 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2014 |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Blokkenscheiding | |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleurtemperatuur [K] | 3500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1395 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
PY21W, BAU15s, Oranje
| Bouwjaar tot | 05-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
D3S (gasontladingslamp), Xenon, PK32d-5
| Bouwjaar tot | 05-2016 |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
Bi-Xenon, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, H8
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2016 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
Koper
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwdiameter [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 7,7 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vulling [l] | 0,9 |
- -7%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Versnellingsbaknummer | 02Q (MQ350) 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Type versnellingsbak | 02Q (MQ350) |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Versnellingsbaknummer | 02Q (MQ350) 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Versnellingsbaknummer | 02Q (MQ350) 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Versnellingsbaknummer | 02Q (MQ350) 6/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356, BMW QV 34 001, Audi 501 14 (TL 766 |
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 6, FMVSS 116 DOT 3, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -13%
- -54%
Koper, F00VP01004, Common rail
| Binnendiameter [mm] | 7,7 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Voor OE nummer | F00VP01004 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
