Zoekresultaten "FC"
Opschroeffilter, M 22 x 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -44%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 359 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 82, 99 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
- -68%
Beugel wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Volvo VCC RBS0-2AE, 0W-20, SN, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TV16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | TV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1493001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432413 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628536 |
- -56%
Interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -31%
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -41%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -24%
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 172 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25602 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23723 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474353, 1987474479, 1987474408, 1987474642, 1987474321, 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -33%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S1, SN, C2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-S1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
