Zoekresultaten "FB"
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 380 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 375 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 15 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Incl. spanrol, Incl. geleide rol, Met schroeven
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Aantal tanden | 118 |
| Breedte [mm] | 16 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol, Incl. geleide rol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
- -52%
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
System BOSCH, Polyester, Gestekt
| Weerstand [Ohm] | 1000 |
| Voor fabrikant | System BOSCH |
| Materiaal | Polyester |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Diameter steun [mm] | 10,2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 59 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 17, MB 226.52, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, MB 226.52 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -76%
Carbon filter, Stuk
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435028 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628570 |
- -42%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 19+ (16W) Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 1992917 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart/grijs
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 3 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met schroeven
| Lengte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1306.J5, zwart, Kunststof
| Voor OE nummer | 1306.J5 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Nieuwe uitvoering | |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -33%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
