Zoekresultaten "F10"
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50, Volvo 97308, PSA B71 2330, NISSAN MT-XZ, NISSAN MT-XZ TYP JR, NISSAN MT-XZ TYP TL, LAND ROVER MTF-94, JWS 227, Fiat 9.55550-MZ1, Fiat 9.55550-MX3, BMW MTF LT-3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Versnellingsbak ID | GS6-17BG |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Voor, M8x1.25
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 46,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 3,4 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Voor OE nummer | 11367540346 |
| Aantal tanden | 38 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0973722A, Met krimp-knijpverbinder, CuSn (koper-tin), Female
| Voor OE nummer | 1J0973722A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 2,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
0,5, PG20/4, PSY24W, voor voertuigen met Xenon verlichting
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 0,5 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Lamptype | PSY24W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Type stekker | Female, Scharnierwikkel |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Nieuwe uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,25, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Achter
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 33,5 |
| Lengte [mm] | 34, 70 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 46,5 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Aantal tanden | 38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, PU (Polypropyleen), PTFE (Polytetrafluorethylen), Met montagehuls
| Breedte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Materiaal | PU (Polypropyleen), PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, met montagemateriaal
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Aantal leidingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, Met centraalvergrendeling, V20-85-0141, Links voor
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Vergrendelingsysteem | Met centraalvergrendeling |
| Artikelnummer paar | V20-85-0141 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-140, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05D, VME
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Vulling [l] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2, 75W
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
