Zoekresultaten "E12"
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Kan
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, VW 505 00, VW 502 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M12x1,25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | 12 VR-10 SIU |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 7,5 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-20, PSA B71 2010, SP, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2010 |
| API specificaties | SP |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
Stoffilter, Stuk
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435589 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628631 |
- -37%
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF
| Specificatie | PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF, Porsche A40, ACEA A3/B4, Fiat 9.55535-H2, GM-LL-B-025, MB 229.1, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-M2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -45%
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -14%
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, 20W-50, Fles
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C4, MB 229.31, Renault RN 0720, FIAT 9.55535-S4
| Specificatie | ACEA Light Duty C4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.31, Renault RN 0720, FIAT 9.55535-S4, MB 229.51, MB 226.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -30%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-20, SP, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 184 |
| Breedte [mm] | 181 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432120 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628602 |
- -52%
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 152083J400XX
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 61,5 |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152083J400XX |
| Buitendiameter [mm] | 65,4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, universal
| Filter type | Pijpfilter |
| Voor fabrikant | Universal |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
