×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Zoekresultaten "E-W"
603 Resultaten
×
Filter op
Zoek: E-W×
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 558
PGJ19
1 987 301 558
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 700
Vooras, TRW
1 987 470 700
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 320 |
€ 33,64
€ 29,94
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,81
€ 39,39
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Swag 30 93 6055
Vooras, ATE, 1LT
30 93 6055
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Voor PR nummer | 1LT |
€ 40,31
€ 18,95
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0002
Bi-Xenon
V99-84-0002
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Vemo V99-84-0012
H1, P14.5s
V99-84-0012
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Meat Doria 25013
6Y0941855
25013
| Kabellengte [mm] | 200, 190 |
| Voor OE nummer | 6Y0941855 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 9,93
€ 9,74
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233006
Comfortuitvoering
73233006
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
€ 13,50
€ 13,50
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Vemo V24-83-0039
Benzine-inspuiting, Connectorhuis, Silicoon, Motorruimte
V24-83-0039
| Geschikt voor motor | Benzine-inspuiting |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met steekhulsbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aantal contacten | 2 |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 140 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Kabellengte [mm] | 175 |
€ 19,88
€ 25,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
Achter, W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75613177
Werkkontakt, Platte stekker, Met weerstand
75613177
| Relaisnummer | 404 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Diepte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 19,15
€ 3,64
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75613187
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
75613187
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Gewicht [kg] | 0,039 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 26,62
€ 3,73
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Magneti Marelli 008506100000
P21W
008506100000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
€ 1,57
€ 1,57
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Metzger 113-1306X
Vooras, ATE, met extra geleidebouten
113-1306X
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra geleidebouten |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 24,50
€ 24,50
Tijdelijk uitverkocht
Ruitensproeier pomp Metzger 2220019
Electrisch, Voor, Monopomp, Ovaal
2220019
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 12,96
€ 12,96
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032132
T4W, Blisterverpaking
032132
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 9,90
€ 8,91
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Meeneemschijf, magneetkoppeling (compressor) NRF 380800
DENSO, 7SE, 6SE, 5SL
380800
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SE, 6SE, 5SL, 5SE |
€ 18,39
€ 13,61
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Geleidebout, remklauw Quick Brake 11286
Vooras, ATE, Hex-7, Zeskant
11286
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte [mm] | 54 |
| Sleutelwijdte | Hex-7 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Zeskant |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
| Draadtype | Met buitendraad |
€ 10,31
€ 3,61
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset, injector Metzger 2324403
Silicoon, Met krimp-knijpverbinder, Female, CuSn (koper-tin)
2324403
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 2 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Steekbreedte [mm] | 1,2 |
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 23,50
€ 23,50
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 603
Vooras, ATE
1 987 470 603
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
€ 21,18
€ 14,82
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
