Zoekresultaten "4430"
Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 551, 21,3x24,1-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 551 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,3x24,1-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
- -20%
Carbon filter, CU 28 016, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 28 016 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 80 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -3%
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -4%
Niet voor halfautomaat
| Aandrijving | Niet voor halfautomaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -13%
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 7 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 7 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -12%
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 7 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor halfautomaat, Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset
| Aandrijving | Niet voor halfautomaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -14%
Niet voor halfautomaat, Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aandrijving | Niet voor halfautomaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voor halfautomaat, Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling
| Diameter [mm] | 250 |
| Aandrijving | Niet voor halfautomaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
Met asdichtring krukas, 77 01 477 814
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 77 01 477 814 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -44%
| Lengte 563mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 235mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 140N |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moer, M22x1.5
| Lengte [mm] | 670 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 39 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 102 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 90 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 840 |
- -28%
Inductie sensor, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -43%
L 20,3, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,02 |
| Positie / graad | L 20,3 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
R 56, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,22 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 14 |
| Breedte [mm] | 43,3 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 7 |
- -24%
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 14,4 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,375 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Aluminium, LOCKHEED
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 20,64 |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | LOCKHEED |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, M10, TRW
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Diameter 2 [mm] | 19,05 |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
