Zoekresultaten "3132"
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -32%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-11437 |
- -34%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-11436 |
- -34%
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal
| Lengte [mm] | 288 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Breedte [mm] | 90 |
- -24%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
| Filter type | Filter insert |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 550 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 40 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 31 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 40 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 31 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 31 |
| Diameter 1 [mm] | 94 |
| Diameter 2 [mm] | 94 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,20 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Aluminium
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 177 |
| Netbreedte [mm] | 91 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met bus
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bus |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 09.1998 |
| Productiedatum tot | 06.2013 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Gewicht [kg] | 0,014 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 27,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Vooras
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 153 |
| Buitendraad 2 [mm] | 119 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Voor
| Gewicht [kg] | 0,265 |
| Inbouwplaats | Achteras, Voor |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achter
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, PSY24W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, PSY24W, P21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 773-1944R-WQ |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, PSY24W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, PSY24W, P21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 773-1944L-WQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 75 |
| Hoogte 2 [mm] | 74 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 156,5 |
| Dikte 1 [mm] | 19,8 |
| Dikte 2 [mm] | 18,2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met schroef, M10x1.5
| Lengte [mm] | 614 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 40 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 31 |
| Ruilartikel | |
| Lengte 2 [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 94 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 94 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 58 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met schroef, M10x1.5
| Lengte [mm] | 600 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 40 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 31 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 94 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 94 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Staal
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -17%
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
Zilver, Staal
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
