Zoekresultaten "3045"
Vooras
| Gewicht [kg] | 0,062 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Gewicht [kg] | 0,014 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 27,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, PU (Polyurethaan), rood
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Gewicht [kg] | 0,087 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 46 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kleur | Rood |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Stabilisatordiameter [mm] | 13 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 46 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 440-1152R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 440-1152L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1949R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1949R-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, rood, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1949L-UE-SR |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AKEBONO, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 139,1 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBK, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ADVICS
| Voor fabrikant | NBK |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 77,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ADVICS |
| Breedte 1 [mm] | 118,6 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, SD7H15
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 100, 7H15
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,8 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Compressor ID | 7H15 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 331 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, Staal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Staal |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, SD7C16,S-D7H13,SD7H1, SD6C12,SD6V10,SD6V12, SD5C12,SD5H09
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD7C16,S-D7H13,SD7H1, SD6C12,SD6V10,SD6V12, SD5C12,SD5H09 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5mm
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 71738162 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,685 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 144 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 47 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 90 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 3 x M10
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Koppelstang
| Totale lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 109 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Koppelstang, MM10X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,5R |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 81064 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
