Zoekresultaten "2801"
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 24 |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,28 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 656 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 48 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 161 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stofkap, Achteras rechts, Achteras links, Met zekerheidsring
| Stofkap | Met stofkap |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Breedte [mm] | 42 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
443 121 321, Kunststof
| Voor OE nummer | 443 121 321 |
| Materiaal | Kunststof |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 24 |
| Zuigerdiameter [mm] | 14,28 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, ATE
| Remtype | Schijfremmen |
| Voor fabrikant | ATE |
| Lengte [mm] | 300 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 144 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90 500 007, geel, Kunststof
| Voor OE nummer | 90 500 007 |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunststof |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, met twee sleutels, met slot, Afsluitbaar
| Materiaal | Kunststof |
| Vergrendelingsysteem | Met twee sleutels, met slot |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Vooras, ECE R90 Not Required, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 128, 137 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 52, 55 |
| Controleteken | ECE R90 Not Required |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 630 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 97,5 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 119 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte 595mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 250mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 400mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 149mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 300N |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 348mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 120mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 620N |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22,35 x 19,9, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 5,94 |
| Voorspankracht [N] | 3500 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 22,35 x 19,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 215 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22,35 x 19,9, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 6,07 |
| Voorspankracht [N] | 3600 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 22,35 x 19,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 216 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22,35 x 19,9, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 6,09 |
| Voorspankracht [N] | 4100 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 22,35 x 19,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 215 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 8,18 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,734 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 12 |
| Aantal tanden 1 | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 73 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,005 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 120 |
- -54%
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 95 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
