Zoekresultaten "2192"
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -39%
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, VW 511 00, Porsche C40
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, FIAT 9.55535-S2, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, MB 229.52
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, FIAT 9.55535-S2, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen, Met sleuf
| Draaimoment [Nm] | 6 |
| Controleteken | CE |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met sleuf |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Ventielkleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, 5W-40, MB 229.51, BMW Longlife-04
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 229.51, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00/505.01, Ford M2C917-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM dexos 2, VW 511.00, VW 505.01, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MIL-L-2105 B/C/D, MAN 341 Typ Z2, DTFR 13B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40
| Bruto gewicht [kg] | 0,973 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | OV 040 1547 - G40, OV 040 1547 - D40 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB 229.52, MB 226.5, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, R, T2
| Lengte [mm] | 340 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 13 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, Fles, DOT 4
| Bruto gewicht [kg] | 0,609 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -55%
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21934 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474594, 1987474944, 1987474926, 1987474904, 1987474956, 1987474366, 1987474154, 1987473004 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
