Zoekresultaten "1441"
VISTEON VS-16, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Voor fabrikant | VISTEON VS-16 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X167A |
| Componentennummer | BSG 30-300-033 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 16x1, zwart, BSG 30-840-010
| Buitendraad [mm] | M 16x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Componentennummer | BSG 30-840-010 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 30-870-007 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,5 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 99,5 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN, Euro 4
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN, Euro 4 (D4)
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN, Euro 5
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN, Euro 5
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, PREMIUM REMAN
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Kwaliteit | PREMIUM REMAN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
