Zoekresultaten "W14"
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
Aanvoerzijde, Afvoerzijde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 8,8 |
| Hoogte [mm] | 9,7 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Gehard
| TecDoc-motornummer | 26888 |
| Verwerking | Gehard |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
- -53%
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
Voor, C5W
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -35%
Aanvoerzijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
- -71%
Electrisch, Monopomp, D-vorm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -68%
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W, BA15s
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Vooras, RX5798169A0, RX5798170A0
| Gewicht [kg] | 0,129 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor artikelnummer | RX5798169A0, RX5798170A0 |
Vooras, 1LT, 1LY
| Gewicht [kg] | 0,06 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LT, 1LY |
- -6%
Vooras, 1LT, 1LY
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LT, 1LY |
- -14%
ATE, Vooras
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal | 6 |
- -71%
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
Blauw, AMP Tyco MCP 2,8, AMP Tyco JPT, AMP Tyco ELA 5,2
| Temperatuurbereik tot [°C] | +130 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Kleur | Blauw |
| Lengte [mm] | 7,8 |
| Diameter tot [mm] | 5,8 |
| Diameter van [mm] | 5,5 |
| Doorsnede [mm²] tot | 1 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 0,35 |
| Voor fabrikant | AMP Tyco MCP 2,8, AMP Tyco JPT, AMP Tyco ELA 5,2 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
- -71%
IP X7, Huls voor platte stekker, Connectorhuis
| Beveiligingstype [IP code] | IP X7 |
| Steek-/Trekkracht tot [N] | 50 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Huls voor platte stekker |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
- -65%
UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig, Meter
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Hoeveelheid | Meter |
| Bundeltype | Ring |
| Buigradius [mm] | 8 |
| Wandsterkte [mm] | 0,15 |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Buitendiameter [mm] | 7,3 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R-118-02 |
| Controleteken | FMVSS 302, UL94 V2 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Gesloten | |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Materiaal | Polyamid 6 |
- -59%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -62%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -65%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 3 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 4 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
