×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Zoekresultaten "R20"
522 Resultaten
×
Filter op
Zoek: R20×
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N501
Achter, W5W
N501
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 0,30
€ 0,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® NF6436CW-02B
Voor, 0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
NF6436CW-02B
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
€ 7,36
€ 7,36
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS0024
STANDARD LINE
ARS0024
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
€ 1,10
€ 0,46
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854WU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11854WU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961CU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11961HU60X2
Achter, 0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d
11961HU60X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
€ 22,97
€ 22,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961WU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Ashoes, remklauwgeleiding Autofren Seinsa D7008
Achteras, lucas/trw
D7008
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas/trw |
€ 14,98
€ 5,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854CU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11854CU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
