Zoekresultaten "N15"
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HPURX2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 LU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
- -42%
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, M10x1.25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 85 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.25 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Rubber/Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K16TT, 90080-91193, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90080-91193 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,382 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC11WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, FIAT 9.55535-S3
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17, PSA B71 2290, MB229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 21 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TS10E1, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | TS10E1 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-T2, GM dexos 2, VW 502.00, MB 226.5
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, Stuk
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 159 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435548 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628642 |
- -45%
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
