Zoekresultaten "JPT"
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -42%
Zak, M8, 1,89
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,117 |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Diameter (inch) | 1,89 |
| Lengte [mm] | 77 |
| Breedte [mm] | 79 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KOELMODULE (RAD+CONDENS) 1.2i / 1.6i RS 510x380x38
| Buisdiameter van [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met condensator, Met droger |
| Netdiepte [mm] | 38 |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOELMODULE (RAD+CONDENS) 1.2i 510x383x38
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Buisdiameter van [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met condensator, Met droger |
| Netdiepte [mm] | 38 |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 383 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Renault Typ D, Glaceol RX type D, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Renault Typ D, Glaceol RX type D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Hoogte 2 [mm] | 65 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24914, 24538 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, VW 505 00, VW 502 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -68%
Vooras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 116 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, LS 6, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Achter het dashboardkastje, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 1919 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 1919 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 0720, MB-226.51, FCA 9.55535 S4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0720, MB-226.51 |
| Fabrieksadvies voor olie | FCA 9.55535 S4 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA Light Duty C4, MB 229.31, Renault RN 0720, FIAT 9.55535-S4
| Specificatie | ACEA Light Duty C4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.31, Renault RN 0720, FIAT 9.55535-S4, MB 229.51, MB 226.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -54%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 9.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 51 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 24 |
- -39%
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -14%
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
