Zoekresultaten "I40"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-CR1, API SQ, API SP-RC, API SP
| Specificatie | Fiat 9.55535-CR1, API SQ, API SP-RC, API CF, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C945-A, ILSAC GF-7A, GM 6048-M, Ford WSS-M2C930-A, ILSAC GF-6A, Chrysler MS 6395 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 172909 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -34%
M12 x 1,5
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 30 |
| Boutkopdiameter [mm] | 19 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 46 |
| Diameter gekartelde kop [mm] | 12,9 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 181 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 12 |
- -50%
Kunststof, Met band, Niet aflsuitbaar
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
| Nieuwe uitvoering |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Landuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111, MB 326.7
| Vrijgave van de fabrikant | RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | MB 326.7, JIS K 2234, Ford WSS-M97B57-A2, Fiat 9.55523, ASTM D6210, ASTM D3306 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Specificatie | PSA B71 2312, PSA B71 2302, Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1, API SP, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
- -19%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, 85242-B1010
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 101 |
| Gewicht [g] | 65 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 85242-B1010 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Solid SAE, M12x1.25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
