Zoekresultaten "4742"
Voor voertuigen zonder airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 303 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 350 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 350 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 350 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Dubbele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Diameter 1 [mm] | 350 |
| Diameter 2 [mm] | 290 |
- -73%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 264 |
| Diameter [mm] | 382,5 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Toerental vanaf [1/min] | 2700 |
- -37%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 50 |
| Diameter [mm] | 274 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -34%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 210 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Toerental vanaf [1/min] | 2900 |
- -32%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 198 |
| Diameter [mm] | 340 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Toerental vanaf [1/min] | 3100 |
- -38%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 76 |
| Diameter [mm] | 348 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -78%
Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Diameter [mm] | 348 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -44%
Interne ventilatie met druppelvormige vleugels, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Diameter [mm] | 290 |
| Remschijftype | Interne ventilatie met druppelvormige vleugels |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Verwerking | High carbon |
| Buitendiameter [mm] | 290 |
- -15%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Dikte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 350 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 250 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
- -39%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29142 |
- -65%
Voor, Monopomp
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 79 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58061501 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Sumitomo
| Breedte [mm] | 38 |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -58%
Sumitomo
| Breedte [mm] | 38 |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -61%
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 5,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 143 |
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
- -50%
IXU22FTT, Solid SAE, M12x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IXU22FTT |
| Brutogewicht [g] | 44 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -12%
IXU22FTT, Crimped SAE, M12x1.25
| Alternatief artikel | IXU22FTT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 55232360 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -12%
IXU22FTT, Solid SAE, M12x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IXU22FTT |
| Brutogewicht [g] | 44 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -12%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Ribbenaantal | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
- -72%
1812/1003, Rechts achter, Links achter, Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 1812/1003 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
