Zoekresultaten "134"
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DELPHI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Aantal groeven | 5 |
- -29%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 790 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 780 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 35 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 35 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Kunststof, Binnenste deel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Binnenste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Certified Quality, voor voertuigen zonder park distance control, OPC
| Inbouwplaats | Midden |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
| Niet voor facelift | |
| Niet voor fabrikant | OPC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1815290 |
| Versie | Depo / TYC |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, HIR2, PY21W, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HIR2, PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 6140459 |
| Aantal contacten | 5 |
- -8%
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 5SL12C
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W21/5W, PY21W, HIR2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21/5W, PY21W, HIR2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 442-1181LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX22d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Links, LED, H1/H7, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H1/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 442-1188RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 26,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 110 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 393 |
| Koudstartstroom EN (A) | 950 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Benzine-injectie, BSG 30-130-009
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 55 |
| Filter type | Voorfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Componentennummer | BSG 30-130-009 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Teves, 22342 198 1 5
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Teves |
| Technisch informatienummer | 22342 198 1 5 |
| WVA-nummer | 22342 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55199579 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 46,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 106,4 |
| Dikte 1 [mm] | 17,1 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,6 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 49,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 277 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -46%
AKEBONO System, ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Hoogte [mm] | 44,4 |
| Voor fabrikant | AKEBONO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 92 |
| Breedte 2 [mm] | 122,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| Dikte 1 [mm] | 15,4 |
| Dikte 2 [mm] | 15,9 |
| WVA-nummer | 24229 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474431, 1987474479, 1987474428 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met schroeven
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,3 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 24640 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474311, 1987474722 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
