×
Mercedes E-KLASSE T-Model (S210) MPV E 230 T (210.237) (110kW) 210.237
Zoekresultaten "I20"
708 Resultaten
×
Filter op
Zoek: I20×
Hondenrekken Saunders SU T94
SU T94
Saunders Universeel Hondenrek W-Tube 25-33cm
Het Saunders MPV Semi-Fit hondenrek wordt eenvoudig gemonteerd op de hoofdsteunen van de achterbank van uw auto middels snelspan-gespen en benodigd derhalve geen andere montagepunten. Het rek is voorzien van een 'W' design frame dat onder een hoek geplaa...
€ 119,95
€ 119,95
Tijdelijk uitverkocht
Hondenrekken Saunders SU W94
SU W94
Saunders Universeel Hondenrek W-Wire 25-33cm
Het Saunders MPV Semi-Fit hondenrek wordt eenvoudig gemonteerd op de hoofdsteunen van de achterbank van uw auto middels snelspan-gespen en benodigd derhalve geen andere montagepunten. Het rek is voorzien van een 'W' design frame dat onder een hoek geplaa...
€ 169,94
€ 169,94
Tijdelijk uitverkocht
Laadkabels EV Blaupunkt BP 0270060
BP 0270060
Blaupunkt 230V Draagbare Lader Type 2 Elektrische Auto 1 Fase 8-16AMet de draagbare Blaupunkt portable lader snel een elektrisch voertuig opladen via een 230 Volt aansluiting met een laadcapaciteit tot maximaal 16 Ampère. Deze lader is geschikt voor elektrische voertuigen met een 1 fase type 2...
€ 399,00
€ 399,00
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Whiteline WL KLC140215
WL KLC140215
Whiteline Stabilisator/Koppelstang
Belangrijk: 210-235mm - Heavy Duty Kogelgewrichten 10mm Ball Stud
Niet veel enthousiastelingen zijn zich ervan bewust van dat OE, en nog belangrijker de effectiviteit van de vervangingsstabilisatorstangen, kan worden belemmerd door versleten of ontoereikende beves...
€ 205,00
€ 205,00
Tijdelijk uitverkocht
Laadkabels EV Blaupunkt BP 0270008
BP 0270008
Blaupunkt biedt een assortiment van laadkabels aan die zijn getest en gecertificeerd en aan alle elektrische veiligheidseisen voldoen. De producten van Blaupunkt zijn ontwikkeld met het oog op duurzaamheid. De robuuste constructie zorgt ervoor dat de producten dagelijks kunnen worden gebruikt in ver...
€ 129,00
€ 129,00
Tijdelijk uitverkocht
Laadkabels EV Blaupunkt BP 0270061
BP 0270061
Blaupunkt 400V Draagbare Lader Type 2 Elektrische Auto 3 Fase 8-16AMet de draagbare Blaupunkt portable lader snel een elektrisch voertuig opladen via een 400 Volt aansluiting met een laadcapaciteit tot maximaal 16 Ampère. Deze lader is geschikt voor elektrische voertuigen met een 3 fase type 2...
€ 559,00
€ 508,68
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 30245410
HS 30245410
H&R DRS-Systeem Spoorverbrederset 30mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 54,1mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Mazda/Hyundai
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Pro...
€ 167,50
€ 167,50
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 40245410
HS 40245410
H&R DRS-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 54,1mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Mazda
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen.
Productvoor...
€ 177,49
€ 177,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972LLECOB1
Halogeen, H7, PX26d
12972LLECOB1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,25
€ 11,28
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498CP
Achter, Kogellamp, P21W
12498CP
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,19
€ 1,03
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Castrol 15F0BA
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
15F0BA
Fabrieksadvies voor olie: ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5), Special ATF, Nissan, BMW 83 22 2 413 477, BMW 83 22 2 355 599, BMW 83 22 2 289 720, ATF, Honda type 3.1, ATF, Type A Suffix AVrijgave van de fabrikant: GM DEXRON® -VI, FORD MERCON® LVInhoud [li...
€ 8,83
€ 8,83
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 13092
N 13092
| 12 V | |
| 21W | |
| Fitting BA15S | |
| P21W | |
| RIChtingaanwijzer achter | |
| Achteruitrijlicht | |
| 3e Remlicht |
€ 1,21
€ 1,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,75
€ 1,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506-02B
P21W, BA15s
7506-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 2,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Achter, Kogellamp, P21W
12498B2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176354000
Achter, P21W, Blisterverpaking
176354000
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,75
€ 1,46
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT2
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT2
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 8,47
€ 5,08
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Denso DU-040L
-, Achter, Groot-Brittannië, U-hook
DU-040L
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 400 |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
| Passende adapter | U-hook |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 983601H300 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
€ 21,95
€ 10,97
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Maxgear 78-0098
Halogeen, H7, tylko off-road
78-0098
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 14,76
€ 5,61
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bodermann BMBM56219
BMBM56219
| Capaciteit | 12V 62Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 540 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 242x175x190x190 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Bodembevestiging | B13 |
| Netto gewicht | 14,34 kg |
| EAN | 8717545593233 |
€ 184,52
€ 66,43
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Febi Bilstein 172010
G12+ (-35°C), lila
172010
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
€ 27,60
€ 18,77
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483283000
H7, Halogeen, PX26d
483283000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,54
€ 4,01
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
