Zoekresultaten "E2"
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Vooras links, Vooras rechts, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor fabrikant | ATE |
| Boutdiameter [mm] | 12 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
- -35%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -35%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
Stuk, DSG 0CW (DQ200) 7/1, Fles, VW G 070 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versnellingsbaknummer | DSG 0CW (DQ200) 7/1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Voor voert. met stuurbekrachtiging, Pijpfilter
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Flensdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Vulling [l] | 1,7 |
| Vulhoeveelheid tot [l] | 1,9 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Achteras, Vooras, 1ZF, ATE
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -37%
Comfortuitvoering
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
C-vorm, Koper
| Vorm | C-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -64%
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -70%
Electrisch, Duelpomp, D-vorm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -64%
Aluminium, R 134a, G 805, Druk gestuurd
| Basis materiaal | Aluminium |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 134a |
| Componentennummer | G 805 |
| Werkwijze | Druk gestuurd |
| Aantal aansluitingen voor drukschakelaar | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Draadtype | Binnendraad |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -62%
Achteras, ATE, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Blokkenscheiding | |
| Aantal | 6 |
- -71%
T4W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig, Meter
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Oliebestendig, Solvent-bestendig |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Hoeveelheid | Meter |
| Bundeltype | Ring |
| Buigradius [mm] | 8 |
| Wandsterkte [mm] | 0,15 |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 4,3 |
| Buitendiameter [mm] | 7,3 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R-118-02 |
| Controleteken | FMVSS 302, UL94 V2 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Gesloten | |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Materiaal | Polyamid 6 |
- -59%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -62%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -65%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 3 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 4 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen)
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -64%
Drukactivering, M10 x 1,25
| Besturingstype | Drukactivering |
| Aansluittechniek | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
