Zoekresultaten "OUT"
Rood, EMC, PRS, R7
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 116 |
| Kleur | Rood |
| Diepte [mm] | 14 |
| Controleteken | EMC |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R3, R10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, EMC, PRS, R3
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 116 |
| Kleur | Wit |
| Diepte [mm] | 14 |
| Controleteken | EMC |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R3, R7, R10 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, EMC, PRS, R3
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 84 |
| Kleur | Rood |
| Diepte [mm] | 14 |
| Controleteken | EMC |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R3, R7, R10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, PRS, R7, R3
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Kleur | Wit |
| Diepte [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Breedte [mm] | 111 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R3 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood, PRS, R7, R3
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Kleur | Rood |
| Diepte [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Breedte [mm] | 111 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R7, R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Slag [mm] | 40 |
| Uitwerpkracht [N] | 50 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 6 |
| Behuizing diameter [mm] | 15 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 156 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Uitwerpkracht [N] | 200 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Lengte [mm] | 175, 349 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0905408 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
BA15d, Kogellamp, R5W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
W3W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Vooras rechts, Vooras links, Met montagegereedschap
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montagegereedschap |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD-KIT: Better solution for you! |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
2 jaar garantie, Zijwand, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 214 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Uitwerpkracht [N] | 170 |
| Slag [mm] | 148 |
| Lengte [mm] | 393 |
| Inbouwplaats | Zijwand, Aan beide zijden |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 68 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Uitwerpkracht [N] | 50 |
| Slag [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 156 |
| Voor OE nummer | 1312176 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 83 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Diepte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, LED, 74 21 430 181
| Nettogewicht [g] | 54 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Diepte [mm] | 16,5 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Voor OE nummer | 74 21 430 181 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 0,35 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 0,35 |
| Lengte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
