×
Seat LEON (1P1) 1.6 TDI (66kW)
Zoekresultaten "J10"
640 Resultaten
×
Filter op
Zoek: J10×
Koelvloeistof Vaico V60-0360
TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT
V60-0360
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | 325.6, 325.5, TL 774 G, MAN 324 Typ Si-OAT |
| Bundeltype | Tank |
| Kleur | Rood/violet |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder fosfaat |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Concentraat | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
€ 10.371,42
€ 10.371,42
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0560
Fles, paars, TL 774 L, Fosfaathoudend
V60-0560
| Bundeltype | Fles |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Specificatie | TL 774 L |
| Chemische eigenschappen | Fosfaathoudend, Met silicaat |
€ 28,52
€ 28,52
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Whiteline WL W23180
WL W23180
Whiteline Stabilisator/Koppelstangen (set à 2 stuks)
Heb je elke koppelstang op de plank? Nou, dat is niet nodig, Nolathane heeft een slimme op maat te maken, universele koppelstang ontwikkeld die een 10mm halvekogeltap heeft met een bereik van 80-320mm c/c. 1 onderdeelnummer omvat honderden toepas...
€ 101,49
€ 101,49
Tijdelijk uitverkocht
Hondenrekken Saunders SU T94
SU T94
Saunders Universeel Hondenrek W-Tube 25-33cm
Het Saunders MPV Semi-Fit hondenrek wordt eenvoudig gemonteerd op de hoofdsteunen van de achterbank van uw auto middels snelspan-gespen en benodigd derhalve geen andere montagepunten. Het rek is voorzien van een 'W' design frame dat onder een hoek geplaa...
€ 119,95
€ 119,95
Tijdelijk uitverkocht
Hondenrekken Saunders SU W94
SU W94
Saunders Universeel Hondenrek W-Wire 25-33cm
Het Saunders MPV Semi-Fit hondenrek wordt eenvoudig gemonteerd op de hoofdsteunen van de achterbank van uw auto middels snelspan-gespen en benodigd derhalve geen andere montagepunten. Het rek is voorzien van een 'W' design frame dat onder een hoek geplaa...
€ 169,94
€ 169,94
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 1024566
HS 1024566
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 10mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 56,6mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Opel/Chevrolet/Fiat
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen....
€ 79,50
€ 79,50
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 3024566
HS 3024566
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 30mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 56,6mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Opel/Chevrolet/Fiat
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen....
€ 142,50
€ 142,50
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 4024566
HS 4024566
H&R DR-Systeem Spoorverbrederset 40mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 56,6mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Chevrolet/Fiat/Opel
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen....
€ 149,96
€ 149,96
Tijdelijk uitverkocht
Gecentreerd H&R HS 5024566
HS 5024566
H&R DRA-Systeem Spoorverbrederset 50mm per as - Steekmaat 4x100 - Naaf 56,6mm - Boutmaat M12x1,5 - passend voor Chevrolet/Fiat/Opel
H&R TRAK+ spoorverbreders verbeteren het uiterlijk en de rijeigenschappen van uw auto. TRAK+ spoorverbreders zijn te gebruiken voor zowel standaard als speciale wielen...
€ 195,00
€ 195,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 14053
N 14053
| 12 V | |
| 5W | |
| Fitting W2 | |
| 1x9 | |
| 5D | |
| W5W | |
| RIChtingaanwijzer | |
| Zijkant | |
| Achterlicht |
€ 0,79
€ 0,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972LLECOB1
Halogeen, H7, PX26d
12972LLECOB1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,25
€ 11,28
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Neglin N 13092
N 13092
| 12 V | |
| 21W | |
| Fitting BA15S | |
| P21W | |
| RIChtingaanwijzer | |
| Remlicht | |
| Mistlamp | |
| Dagrijverlichting |
€ 1,21
€ 1,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 1,75
€ 1,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506-02B
P21W, BA15s
7506-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 2,64
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Achter, Bi-Xenon, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
12498B2
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,94
€ 1,86
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176354000
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter, Bi-Xenon
176354000
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,75
€ 1,46
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171254000
C5W, Blisterverpaking, SV8.5
171254000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 2,88
€ 1,19
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Inlaatspruitstukpakking Payen HR397T
Silicoon, Tube, zwart
HR397T
| Temperatuurbereik tot [°C] | 300 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| TecDoc-motornummer | 22670 |
| Materiaal | Silicoon |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
€ 9,11
€ 7,38
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Maxgear 78-0098
Halogeen, H7, tylko off-road
78-0098
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 14,76
€ 5,61
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,29
€ 2,57
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU31B2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961CU31B2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 7,20
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Narva 171253000
C5W, SV8.5
171253000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,23
€ 3,21
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483283000
H7, Halogeen, PX26d
483283000
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,54
€ 4,01
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUB1
Halogeen, H7, PX26d
12972WVUB1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 29,71
€ 20,50
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 483284000
Halogeen, H7, Blisterverpaking
483284000
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 10,65
€ 4,26
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUSM
Halogeen, H7, PX26d
12972WVUSM
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 58,95
€ 40,09
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Accu BSG BSG 99-997-048
Onderhoudsvrij
BSG 99-997-048
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
| Let op de serviceinformatie |
€ 84,70
€ 84,70
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
