Zoekresultaten "IVECO"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W, Doos
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN, VAG, VAUXHALL, SUZUKI, SKODA, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCK, PSA, PEUGEOT, OPEL, NISSAN, NEW HOLLAND, MINI, MOXY, MERCEDES TRUCK, MAZDA, MAN, LANCIA, KOBELCO, KOMATSU, GM, FIAT, FORD, DS, DAF, CITROEN, CHEVROLET, CASE I.H., CATERPILLAR, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD709, SD7V16, SD7H15, SD7H13, SD7C16, SD6V12, SD6V10, SD6C12, SD5H09, SD5C12 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Mechanisch, SD7V16, SD7V12
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 48 |
| Compressor ID | SD7V16, SD7V12, SD7H15, SD7C16, SD6V16, SD6V12, SD6V10 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 12569 |
| Voor wandsterkte van [mm] | 1,845 |
| Breedte van [mm] | 20,29 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, SD7C16,S-D7H13,SD7H1, SD6C12,SD6V10,SD6V12, SD5C12,SD5H09
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD7C16,S-D7H13,SD7H1, SD6C12,SD6V10,SD6V12, SD5C12,SD5H09 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CuSn (koper-tin), Krimpkous, Silicoon
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 1 |
| Type stekker | Krimpkous |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 60 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, H8, Halogeen
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Lamptype | H11, H8 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal contacten | 2 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, P21W, Doos
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Halogeen
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
H11, PGJ19-2
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, Vooras rechts, Vooras links
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Spanbereik tot [mm] | 86 |
| Spanbereik van [mm] | 62 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -12%
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CuSn (koper-tin), Silicoon, Met krimp-knijpverbinder, Staafgloeibougie
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 1 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CuSn (koper-tin), Silicoon, Met krimp-knijpverbinder, Staafgloeibougie
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 1 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Lange uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering | |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beenruimte, inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Beenruimte, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
