Zoekresultaten "G14"
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Volledig synthetisch, Audi Motorsport V31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Audi Motorsport V31, MB (A 000 989 89 01, VW/Audi G 052 195 M6, VW/Audi G 052 195 M4, VW/Audi G 052 195 M2, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, MB 229.31, FPW9.55535/03, Fiat 9.55535-S1, Chrysler MS-11106, BMW Longlife-04, BMW 83210398507, API SN, ACEA C3, BMW 83 21 0 398 508 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hex-6, Met buitendraad, M8x1,25
| Sleutelwijdte | Hex-6 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Lengte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Saab/GM 6901 599, TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0
| Vrijgave van de fabrikant | Saab/GM 6901 599 |
| Specificatie | TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0, MAN 324-NF, BMW N 600 69.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, BMW Longlife-04 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, API SP, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 7SAS, 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 94 |
| Compressor ID | 7SAS, 7SEU, 6SEU, 6SES, 6SBU, 6SAS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zwart, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bag-in-box, Saab 93165410, FMVSS 116 DOT 4, BMW/Mini 83 13 0 139
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Specificatie | Saab 93165410, FMVSS 116 DOT 4, BMW/Mini 83 13 0 139, ISO 4925 class 6, GM 19299570, SAE J1704, VW 501.14 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, Porsche C30, VW 507.00, VW 504.00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, MB 227.61, Ford WSS-M2C950-A, DTFR 15D100 |
| Specificatie | MB 229.61, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-12 FE, API SP RC, ACEA C2, ACEA B5, ACEA A5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, BMW Longlife-04 |
| Specificatie | VW 507.00, VW 504.00, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, API SP, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700 / 071, Fiat 9.55535-S1, PSA B71 2290<2017, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1, ILSAC GF-5
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00, OV 040 1547 - D30, MB 229.51, VW 507.00, OV 040 1547 - G30 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP, VW 507.00, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, VW 507.00, ACEA C3, VW 504.00, MB 229.31, OV 040 1547 - D30, OV 040 1547 - G30, MB 229.51, Porsche C30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IVECO, DTFR 12B140 (MB 235., Mack GO-J, Scania STO 1:0
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vat, Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048, MB 326.2, DTFR 29D100 (MB 326., BS 6580, ASTM D3306 / D4656 /, BMW GS 94000 / N 600, MAN 324 Typ NF, SAE J1034, VW TL-774 C (G11), JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Denso 5SEL12C, Met pakkingen, PAG 46 YF, R 1234yf
| Nettogewicht [kg] | 4,17 |
| Voor fabrikant | Denso 5SEL12C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO 5SL12C, Met pakkingen, PAG 46 YF, R 1234yf
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Voor fabrikant | DENSO 5SL12C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 88,7 |
| Druk (bar) | 1,4 |
| Kleur | Zwart |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Monopomp, D-vorm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10, Buiten Torx, Met band
| Totale lengte [mm] | 77 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
| Bevestigingsklasse | 12.9 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 65 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 271 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Met band, Niet aflsuitbaar
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Breedte [mm] | 285 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Lengte [mm] | 486 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
