×
Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXT1A) (140kW) 312.AXT1A
Zoekresultaten "N14"
Zoek: N14×
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NL-HCB
H3, PK22s
64151NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 36,99
€ 23,30
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151SUP
H3, PK22s
64151SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 6,49
€ 5,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032004
H3, Halogeen
032004
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 8,99
€ 8,09
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032005
H3, Halogeen, PK22s
032005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
€ 3,47
€ 3,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Liqui Moly 3085
SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 3, FMVSS 116 DOT 3, 4925 Class 4
3085
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 3, FMVSS 116 DOT 3, 4925 Class 4, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
€ 47,19
€ 19,82
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Liqui Moly 3086
VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356
3086
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356, BMW QV 34 001, Audi 501 14 (TL 766 |
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 6, FMVSS 116 DOT 3, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
€ 51,16
€ 44,50
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0169SET
W5W, LED
78-0169SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,98
€ 3,11
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijlicht Narva 176353000
P21W, BA15s
176353000
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 10,97
€ 4,07
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Swag 30 92 6461
DOT 4
30 92 6461
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
€ 13,83
€ 9,27
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
