Zoekresultaten "F-65"
| Binnendiameter [mm] | 30,00 |
| Buitendiameter [mm] | 72,0 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 28 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Hoogte [mm] | 44,00 |
| Binnendiameter [mm] | 125,00 |
| Buitendiameter [mm] | 166,0 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Wit |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 145 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71,5 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Zonder houder
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -22%
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met ingebouwde magnetische sensorring, Met flens, Met wiellager
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring, Met flens, Met wiellager |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 96 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PTC
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/zilver, Behuizing met plastic deksel, Wisselaar, Werkkontakt
| Hoogte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 58 |
| Lengte [mm] | 44 |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, voor manuele spiegelverstelling |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 11,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 95,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 13,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 48,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 16,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -49%
Draairichting tegen de klok in, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 61,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL131
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 11,10 |
| Breedte [mm] | 33,6 |
| Buitendiameter [mm] | 54,1 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, AGM accu
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 25,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | T1 |
| Batterij/accu | AGM accu, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Met afgerond tandprofiel
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Welvingsradius [mm] | 1200 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Met antenne, Te verwarmen, Met groothoekspiegel, voor elek. spiegelverstelling |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 22 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 3003 |
| Artikelnummer paar | 3172 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 56,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
