Zoekresultaten "E-Klasse W211"
1J0973722A, Met krimp-knijpverbinder, CuSn (koper-tin), Female
| Voor OE nummer | 1J0973722A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 2,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Pomp soort | Monopomp |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,35 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Halogeen, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Halogeen, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achter, Halogeen, wit
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Halogeen, Oranje
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Voertuiglijn/-variant | 2 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -23%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Frequentiebereik [Hz] | 510 |
| Stroomverbruik [W] | 72 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met steekaansluiting
| Kabellengte [mm] | 0 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekaansluiting |
| Aantal leidingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, ATE / TEVES
| Aantal per as | 2 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor fabrikant | ATE / TEVES |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, M 9, Binnen zeszijdig
| Totale lengte [mm] | 54 |
| TecDoc-motornummer | 16337 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 04-2001 |
| Schroefdraadmaat | M 9 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schuifdak, Sluiter
| Relaisfunctie | Schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
