Zoekresultaten "S124"
LUCAS/TRW, Zonder schroeven
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schommelactivering, Links voor
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Besturingstype | Schommelactivering |
| Artikelnummer paar | 18308 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1893 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Oude uitvoering |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Schommelactivering, Rechts voor
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 35, 24 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Besturingstype | Schommelactivering |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 64,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21576 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474309, 1987474638, 1987474626, 1987474969, 1987473588, 1987473007 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -41%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trommelrem
| Breedte [mm] | 20 |
| Remtype | Trommelrem |
| Diameter 1 [mm] | 165 |
| Diameter 2 [mm] | 186 |
- -59%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 24 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met moeren
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 2 [mm] | 6,8 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 379 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -45%
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -7%
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 407 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 407,5 |
| Aantal | 1 |
- -46%
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, Kunststof
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Materiaal | Kunststof |
- -30%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP LINKS 9/93+ -PINKL.
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4/H3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zilver |
| Artikelnummer paar | 3025962 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KOPLAMP RECHTS 9/93+ -PINKL.
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4/H3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zilver |
| Artikelnummer paar | 3025961 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, 120 997 03 46
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 120 997 03 46 |
| Dikte [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren
| Schroefdraadmaat | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Materiaal | Synthetisch |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Oude uitvoering |
- -33%
