Zoekresultaten "Porsche"
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B+C
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B+C |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 76630TM8A01, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 142 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 76630TM8A01 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432431 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628617 |
- -44%
XU22TT, Solid SAE, M12x1.25
| Alternatief artikel | XU22TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 55188857 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,2 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 CTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, Stuk
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432114 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628617 |
- -57%
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder slot, Zonder band
| Vergrendelingsysteem | Zonder slot |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder band |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500168 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -39%
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -54%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -25%
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 236 |
| Gewicht [g] | 191 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Voor OE nummer | 8521453080 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Lengte 2 [mm] | 340 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
