Zoekresultaten "PA52"
Mechanisch, Zonder deksel, Papier
| Aantal afdichtingen | 2 |
| Aantal groeven | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 144,5 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Materiaal pakking | Papier |
- -45%
Met afdichtring, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Voor OE nummer | 04864566 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Met afdichtring, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Voor OE nummer | 04864688 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Met afdichtring, Grijs gietijzer, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal tanden | 20 |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -18%
Hydraulisch, Pipe angled right, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pipe angled right, With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -61%
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -65%
Triangle, Hydraulisch, voor voertuigen met tweepunts luchtgeveerde cabine, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met tweepunts luchtgeveerde cabine |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,78 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 97mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,59 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 97mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,74 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 158 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Triangle, Hydraulisch, Port depth 15mm, Hub Height 98mm
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Port depth 15mm, Hub Height 98mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF/Saginaw/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Triangle, Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Visteon
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Visteon |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, With triangle hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,75 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With triangle hub |
| Druk (bar) | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Hydraulisch, Pipe angled right, With hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pipe angled right, With hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, w/ 3mm Hub-to-Case, With triangle hub, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,56 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | W/ 3mm Hub-to-Case, With triangle hub |
| Druk (bar) | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Mechanisch, Met afdichtring, Met deksel, geen afdichtmiddel gebruiken
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met deksel |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 58,65 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -18%
