Zoekresultaten "P8"
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Vulling [l] | 1,7 |
| Vulhoeveelheid tot [l] | 1,9 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1ZF, ATE / TEVES
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Voor fabrikant | ATE / TEVES |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1ZF, M 9, Binnen zeszijdig
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZF |
| Schroefdraadmaat | M 9 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, M9x1,25
| Lengte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, ate
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | Ate |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmde voorruit, voor voertuigen met extra elektrische verwarming, Sluiter
| Relaisfunctie | Verwarmde voorruit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met extra elektrische verwarming |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor fabrikant | ATE |
| Boutdiameter [mm] | 12 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, 1KE, 1KR
| Gewicht [kg] | 0,056 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KE, 1KR |
| Remsysteem | Teves |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KE, 1KR, Teves
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KE, 1KR |
| Remsysteem | Teves |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, W16W, W2.1x9.5d
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, BSG 30-251-012
| Inbouwplaats | Achteras |
| Componentennummer | BSG 30-251-012 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-251-021, ATE
| Componentennummer | BSG 30-251-021 |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 17,70 |
| Dikte [mm] | 7,80 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 6,30 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Lengte 1 [mm] | 29,5 |
| Buitendiameter [mm] | 12,80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
