Zoekresultaten "P38"
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -17%
BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%
Beenruimte, inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Beenruimte, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -17%
C5W, SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
0,6, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
- -59%
0,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -35%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -33%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -50%
M10x1, Achteras, Vooras, TRW
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Remsysteem | TRW, ATE |
| Lengte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Tube
| Inhoud [g] | 100 |
| Kleur | Wit |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -62%
Oliebestendig, zwart
| Sleutelwijdte | 7 |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -65%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 3 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Slangdiamter [mm] | 4 |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Vorm | Recht |
- -72%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen), Recht
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Vorm | Recht |
- -77%
Oliebestendig, POM (Polyoxymethylen)
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
| Buisdiameter [mm] | 4,5 |
| Materiaal | POM (Polyoxymethylen) |
- -64%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Motorruimte, Stekkeraansluiting, Met multi stekker, Met steekaansluiting
| Korte uitvoering | |
| Kabellengte [mm] | 0 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met multi stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekaansluiting |
| Aantal leidingen | 1 |
