Zoekresultaten "N16"
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Fles
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Lengte [mm] | 81 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, API SP, API CF
| Specificatie | Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, GM dexos 2, Renault RN0700 / 071, VW 505.00, VW 505.01, MB 229.31, PSA B71 2296 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3, Fles
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 2 |
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Aantal | 1 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628656 |
- -52%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7/2
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7/2 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 16 x 1,50 x 12, 8 x 8, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 15,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 8 x 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 21 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 90 |
- -41%
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -50%
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig, Rubber/Metaal, Metall-Elastomer
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Versie | Metall-Elastomer |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 178 |
| Breedte [mm] | 185,5 |
| Hoogte [mm] | 29,5 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435526 |
- -41%
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C948-B, SN, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 425 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
