Zoekresultaten "MEGA"
VW 505 00, VW 502 00, 0W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -33%
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 5W-30, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7/2
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7/2 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad, A , R, A
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Bijgevoegde adapter | A , R |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -48%
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-GS1, Fiat 9.55535-DS1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | CET14P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25213, 25212 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B+C
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B+C |
| Aantal | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Breedte 1 [mm] | 122,8 |
| Breedte 2 [mm] | 122,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25218 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474438, 1987474703, 1987474515, 1987474470, 1987474712, 1987474435, 1987474412, 1987473577 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, C12, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | C12 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Breedte [mm] | 9,5 |
| Lengte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 17,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -55%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -42%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
