Zoekresultaten "M11"
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -60%
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -27%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,60 |
| Nettogewicht [g] | 101 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 140,0 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Buislamp, SV8.5, T10,5x30
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x30 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MIL-L-2105 B/C/D, DTFR 13B100 (MB 235., Volvo 97310, MAN 341 Typ Z2
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Materiaal | Rubber |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, 20W-50, Fles
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.5 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 2137, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 207 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2137 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
