Zoekresultaten "KC"
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -54%
60/55, H4, P43t
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Optioneel | |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
R5W, BA15d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Achter, P21W, BA15d
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 05-1999 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 37 |
| Spanbereik van [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -9%
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 84 |
| Spanbereik van [mm] | 76 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 9 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met leiding
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met leiding
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Lange uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met houder
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met houder |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Rechte uitvoering |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakkingen, Met leiding, Met steekhulsbehuizing, Toyota
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor fabrikant | Toyota, Renault, Peugeot, Lancia, Fiat, Citroen |
| Type versnellingsbak | ML5T, MG5T |
| Bouwjaar vanaf | 06-2000 |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Stekkeruitvoering-ID | Code Z |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vertint, Naafbehuizing, Silicoon, Met pakkingen
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Rechte uitvoering |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
